Tulipa City

Tulipa City

(15. 8. 2016) Nový rezidenční projekt vzniká v těsné blízkosti Kolbenovy ulice v Praze 9 - Vysočanech.

   
 
 
 
 

Tulipa City

Tulipa City nabízí 257 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk ve 4 bytových domech s plánovaným dokončením v 1. polovině roku 2018. Staveniště již bylo předáno generálnímu dodavateli stavby společnosti Metrostav, která odstartovala výstavbu.

Rezidenční projekt Tulipa City je součástí rozsáhlého developmentu AFI Europe na území bývalého areálu ČKD Slévárny a Moury, kde společnost plánuje na pozemku o ploše 15 hektarů vybudovat kompletně novou čtvrť AFI City. Za architektonickým návrhem stojí studio CMC Architects a zastoupeny v ní budou nejen rezidenční domy, ale také kancelářské a obchodní plochy.

Celá lokalita má obrovský potenciál stát se novou vyhledávanou částí Prahy. Nachází se na dosah centra města, je skvěle dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, a přitom nabízí dostatek soukromí pro bydlení, práci i odpočinek. Budoucí obyvatelé Tulipy City se mohou spolehnout na kompletní občanskou vybavenost, kterou navíc plánujeme obohatit o zelené plochy s cyklistickou stezkou," říká Doron Klein, generální ředitel AFI Europe Czech Republic.
www.byty-kolbenova.cz
tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz