U metra Háje vyroste parkovací dům pro kola za 9,5 miliónu

U metra Háje vyroste parkovací dům pro kola za 9,5 miliónu

(16. 10. 2014) (ČTK, wd) - V Praze u stanice metra Háje vyroste parkovací dům pro kola. Stát bude 9,5 mil. Kč a vejde se do něj více než 100 bicyklů, které budou pod dohledem kamer. ČTK to zjistila z usnesení rady Městské části Praha 11. Parkovací dům postaví královéhradecká společnost Tosto, zakázku jí na začátku října přidělila ve zveřejněném usnesení rada městské části.

 
 
 
 

U metra Háje vyroste parkovací dům pro kola za 9,5 miliónu

(ČTK, wd) - V Praze u stanice metra Háje vyroste parkovací dům pro kola. Stát bude 9,5 mil. Kč a vejde se do něj více než 100 bicyklů, které budou pod dohledem kamer. ČTK to zjistila z usnesení rady Městské části Praha 11. Parkovací dům postaví královéhradecká společnost Tosto, zakázku jí na začátku října přidělila ve zveřejněném usnesení rada městské části.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Doprava/infrastruktura

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz