UNIT Architekti: Přestavba školy sv. Augustina v Krči

UNIT Architekti: Přestavba školy sv. Augustina v Krči

(25. 10. 2013) (UNIT, 3. 10. 2013) - Právě pracujeme na přestavbě a rozšíření objektu školy sv. Augustina v Krči. / We are recently working on the conversion and extension of the building of St. Augustine School in Krč.

 
 
 
 

UNIT Architekti: Přestavba školy sv. Augustina v Krči

(UNIT, 3. 10. 2013) - Právě pracujeme na přestavbě a rozšíření objektu školy sv. Augustina v Krči. / We are recently working on the conversion and extension of the building of St. Augustine School in Krč.

Objekt dosud sloužil jako základní škola a ubytovna sester. Záměrem projektu je adaptace stávající budovy na víceleté gymnázium s kapacitou až 375 žáků, zároveň bude zachována původní základní škola a mateřská školka. Projekt zahrnuje kompletní přestavbu učeben a návrh veškerého zázemí, které je potřebné pro fungování školy, ale i návrh úpravy stávajícího pozemku.

This building has served as an elementary school and nun dormitory. The main part of the project is an adaptation of existing building to grammar school with a capacity of up to 375 students. Former primary school and kindergarten will remain. The project includes the complete reconstruction of classrooms and design of all facilities which are necessary for the functioning of school, including a modification of existing surroundings.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz