V Praze-Satalicích bylo otevřeno Centrum bytových proměn

V Praze-Satalicích bylo otevřeno Centrum bytových proměn

(13. 9. 2013) V úterý 10. září 2013 byla oficiálně zahájena činnost Centra bytových proměn. Alianční uskupení vybraných firem pod garancí renomovaného správce bytového fondu SBD Praha v nově otevřeném bytovém studiu v Praze-Satalicích (K Nádraží 19) na jednom místě představuje ucelenou nabídku produktů a služeb určených uživatelům bytů.

 
 
 
 

V Praze-Satalicích bylo otevřeno Centrum bytových proměn

V úterý 10. září 2013 byla oficiálně zahájena činnost Centra bytových proměn. Alianční uskupení vybraných firem pod garancí renomovaného správce bytového fondu SBD Praha v nově otevřeném bytovém studiu v Praze-Satalicích (K Nádraží 19) na jednom místě představuje ucelenou nabídku produktů a služeb určených uživatelům bytů.


Projekt posouvá do popředí zájmu zdravé a komfortní bydlení. Nové standardy odborníci z Centra bytových proměn navrhují ve čtyřech základních skupinách:
â?? Nezbytně nutné úpravy z důvodu funkce, jako např. změna dispozice bytu v důsledku funkčního omezení prostoru či nutná rekonstrukce bytového jádra a koupelny;
â?? Změny směřující k zlepšení komfortu a kvality vnitřního prostředí, například vzduchotechnika zajištující optimální hygienu vnitřního prostředí, izolace eliminující hluk z okolních prostor nebo zabezpečení domácnosti atp.;
â?? Opatření směřující k úspoře energie či snížení nákladu na provoz domácnosti, jako je zateplení, výměna oken, změna zdroje tepla, zasklení lodžie či inteligentní řízení domácnosti aj.;
â?? Estetické a ergonomické úpravy, jako je změna designu interiéru pomocí atypického nábytku, dveří s vhodným dekorem a kováním či ergonomického sedacího nábytku.
 
Koordinátorem aliance je Ing. Marek Kindl z projekčního atelieru ARCH & Interier. Specialisté Centra bytových proměn jsou vybraní odborníci, úzce profilovaní na daný obor své činnosti a patřící mezi špičku na českém trhu. Jedná se o odborníky, kteří mají za sebou realizační týmy, a díky tomu jsou schopní zvládnout i větší objemy zakázek.
 
Nejvýznamnějšími partnery a spolutvůrci Centra bytových proměn jsou obchodní společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ, a. s., divize Rigips, Ptáček – velkoobchod, a. s., a Modrá pyramida.
 
Jedním ze základních pilířů této aliance je služba bytového architekta, která je součástí nabídky dlouhodobého partnera SBD Praha uskupení ARCH & Interier.
Významným doplňkem Centra bytových proměn je zapojení SBD Praha a jeho zavedené služby Profikutila, jejímž prostřednictvím jsou pro uživatele bytových jednotek realizovány veškeré řemeslné práce (např. zednické, zámečnické, instalatérské, truhlářské, malířské a lakýrnické nebo drobné montážní práce).
V rámci prostor bytového studia SBD Praha v Praze-Satalicích je možné zhlédnout systémová řešení a dodávky všech aliančních partnerů. Nejtypičtější zakázkou je rekonstrukce či částečná modernizace panelákového bytu a jeho interiéru.
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz