Vědeckotechnický park v Kralupech nad Vltavou

Vědeckotechnický park v Kralupech nad Vltavou

(22. 8. 2013) Výstavbu unikátního projektu provede SYNER.

 
 
 
 

Vědeckotechnický park v Kralupech nad Vltavou

Výstavbu unikátního projektu provede SYNER.

Pohled jižní

Kralupy nad Vltavou – V centru Kralup na Vltavou začal před několika týdny vyrůstat vědeckotechnický park zaměřený na stavební chemii. Rekonstrukce bývalého mlýna je součástí plánu revitalizace centra města. Pod projektem je podepsána liberecká architektonická kancelář SIAL architekti a inženýři.
„Termín dokončení výstavby je červen 2014. Tento projekt je zajímavý především zaměřením na další fungování.  Vědeckotechnický park bude sloužit k přenosu výsledků výzkumu do praxe v oblasti stavebnictví, konkrétně výroby stavebních hmot a vyspělých materiálů. Zároveň se zde budou provádět různé zkoušky a expertízy, které si stavební společnosti a firmy z příbuzných oborů objednávají,“ řekl Richard Procházka, stavbyvedoucí dodavatelské společnosti SYNER.

Pohled severní

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz