Večer architektů THINK ARCH 2013

Večer architektů THINK ARCH 2013

(25. 3. 2014) Experimetnální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
čtvrtek 27. března od 19 hodin

 
 
 
 

Večer architektů THINK ARCH 2013

Experimetnální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
čtvrtek 27. března od 19 hodin


27. března 2014 bude v NoD vyhlášen vítěz 2. ročníku soutěžní přehlídky studentských prací a návrhů mladých architektů THINK ARCH 2013.

Vítězové v obou kategoriích získají finanční ceny v hodnotě bezmála 200 000 Kč a oproti loňskému ročníku jsme přidali i další skvělé ceny od partnerů soutěže. Předávat se budou jak ergonomická ramena k monitorům od CBS, tak na vítěze jedné z kategorií čeká špičková kancelářská židle Aeron Chair od značky Herman Miller.
Začátek je již v 19.00 a kromě desítek soutěžních prací letošního ročníku v obou kategoriích na všechny hosty čeká další zajímavý program. Celý večer budete moci využít služeb jedinečného portrétovacího studia L´Atelier Automatique, před prostorem NoD budou připraveny vozy MINI Cooper a celým večerem bude všechny provázet speciální hudební mix od DJ Henriette.
Stáhněte i zdarma vstupenku zde... a samozřejmě přijďte!


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz