Veletrh BAU Mnichov 2023

Veletrh BAU Mnichov 2023

(28. 3. 2023) Mezinárodní veletrh stavebních materiálů, systémů a architektury se na mnichovském výstavišti uskuteční v termínu 17. - 22. dubna 2023

 
 
 
 

Veletrh BAU Mnichov 2023

V tomto roce bude veletrh stavebních materiálů a architektury BAU Mnichov nejdůležitějším místem setkání stavebního průmyslu. Veletrhu se účastní přes 1 600 firem z 30 zemí (vč. 20 firem z ČR a SR) na výstavní ploše 200 000 m². Posunutí termínu konání veletrhu z ledna na duben je letos výjimečné a po čtyřleté přestávce je čas se znovu osobně setkat v Mnichově a vyměnit si nápady o trendech ve stavebnictví.

Veletrh BAU 23 se mimo jiné soustředí na tato aktuální témata:
✓ Výzva pro stavebnictví v době změny klimatu
✓ Budoucnost bydlení
✓ Zdroje a recyklace
✓ Energeticky účinná výstavba
✓ Digitální transformace ve stavebnictví
✓ Modulární, sériová a montovaná stavba

Novinka na letošním BAU: podium vystavovatelů
Na různých odborných fórech veletrhu BAU budou budoucí nápady a projekty prezentovány a diskutovány odborníky praktickým způsobem, a to na výstavní ploše v hale A6. Pokud chcete exkluzivní pohled a prezentující společnosti lépe poznat, jste na správném místě!

Kompletní přehled odborných fór, přednášek a konferenci najdete na webu veletrhu: bau-muenchen.com

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a