Vernisáž vystavených projektů přihlášených do Grand Prix Architektů

Vernisáž vystavených projektů přihlášených do Grand Prix Architektů

(5. 10. 2020) LIVE stream začíná v pondělí 5. října od 16 hodin

 
 
 
 

Vernisáž vystavených projektů přihlášených do Grand Prix Architektů

Obec architektů pořádá výstavu projektů, které jsou přihlášeny do letošního ročníku Grand Prix Architektů - Národní ceny za architekturu 2020. Vernisáž je současně oslavou Mezinárodního dne architektů, který letos připadá na 5. října.

Kde: venkovní prostor před vstupem do budovy Fakulty architektury ČVUT
Kdy: 5. října 2020 od 16:00

Vernisáž zahájí Ing. arch. Oleg Haman, předseda Obce architektů. Vernisáže se zúčastní člen poroty GPA - Národní ceny za architekturu 2020 Dan Merta, ředitel Galerie Jaroslava Fragnera.

Odkaz na LIVE stream najdete ZDE. Pod tímto odkazem si můžete prohlédnout 50 projektů, které byly porotou nominováni do užšího výběru.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz