Vícúčelové sportoviště Smrčná

Vícúčelové sportoviště Smrčná

Smrčná

(27. 9. 2017) Stands and Design 

   
 
 
 
 

Vícúčelové sportoviště Smrčná

Hřiště typu Vector je navrženo jako modulární stavebnice pro několik nejpoužívanějších rozměrů hracích ploch. Kovové konstrukční prvky z pozinkované oceli, které kotví stavbu, jsou z velké části skryty v dřevěné konstrukci ze smrkových profilů. Síťovou výplň tvoří záchytná polypropylenová síť, ta je výbornou a bezpečnou alternativou k běžnému pletivu.
Hřiště je určeno pro nejrůznější druhy aktivit, jako je tenis, volejbal, basketbal nebo malá kopaná. Portály šatny u vstupu na hřiště umožňují soukromí při převlékání na sport, a jsou také připraveny pro upevnění dalších prvků mobiliáře: lavičky, koše nebo stojany na kola. Portály dodávají hřišti statickou pevnost a také umožňují příležitostně vjezd servisního vozidla na hřiště.
Autorská zpráva

 Autoři: MgA Zdeněk Pudil, Ing. Nadim Eid

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz