Vila na vyhlídce

Vila na vyhlídce

(6. 3. 2018) versatile

   
 
 
 
 

Vila na vyhlídce

Ve svahu posazená vila má to největší bohatství kolem sebe – krásný výhled na vltavské údolí a krajinu kolem sebe. Proto naší snahou bylo navrhnout interiér tak, aby nerušil pohled do krajiny, ale naopak mu napomáhal. Aby byl nenápadný, ale zároveň útulný a aby v něm byly použity materiály přírodní i technické.

Prostorný obývací prostor je tří stran kompletně prosklený a stírá se zde rozdíl mezi interiérem a exteriérem. Již od vstupních domovních dveří je nabídnut průhled skrz dům až na protější svah údolí, přítomnost krajiny je v celém prostoru obytných místností nepřehlédnutelná.

fotografie Tomáš Vlach

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

7. 3. 2018 10:18:55. Re: Vila na vyhlídce. Karel Dvořák

 
 
 
 

7. 3. 2018 10:18:55. Re: Vila na vyhlídce. Karel Dvořák

  Já jsem tu nepřehlédnutelnou krajinu nenašel. Kde je?

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz