WAREHOUSE #1

WAREHOUSE #1

Sokolovská 105, Praha - Karlín

(20. 8. 2020) Marek Sodomka, Jaroslav Zima

   
 
 
 
 

WAREHOUSE #1

Showroom společnosti Ultra Premium Brands tvoří dva propojené prostory. Na přízemí se do ulice obrací velkými výklady obchodní prostor, v suterénu je místo přímo určené pro prezentaci produktů. V případě společnosti UPB se jedná například o vynikající značkové lihoviny, neboť společnost založená Jakubem Janečkem a Jiřím Rabelem již mnoho let s úspěchem vyhledává a dováží tyto nadstandardní značky. Prezentační prostor má atmosféru jakéhosi „podpalubí“. Jeho součástí je i stěna ze sudů, v nichž byly lihoviny skladovány. Lodní náladu dokresluje prkenná podlaha obloukem přecházející v obklad stěn.
Obě úrovně showroomu propojuje schodiště, jehož design průmyslového opakovatelného vzoru v minulosti vytvořil Stanislav Fiala. V roce 2016 byla prodejna rozšířena o průchozí humidor, jeden z největších v Praze.
Autorská zpráva
Foto: Petr Karšulín


Klient: Ultra Premium Brands – Central Europe s.r.o.
Autoři: Marek Sodomka, Jaroslav Zima – D3A s.r.o.
Dodavatel: Tunnel s.r.o.
Náklady: 4 mil. Kč
Užitná plocha: 172 m2

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz