Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

267 16 Vysoký Újezd u Berouna

(5. 10. 2016) Začíná další fáze projektu.

   
 
 
 
 

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Developerská skupina Crestyl rozšiřuje svůj projekt Zámecké zahrady. Přímo v centru obce Vysoký Újezd postaví dva nízkopodlažní bytové domy, které nabídnou celkem 28 bytů, a dále 36 řadových rodinných domů. Součástí nové fáze projektu bude občanská vybavenost pro celou obec, kde se v rámci šesti komerčních jednotek pro obchody a služby počítá se supermarketem, drogerií, restaurací nebo kavárnou. V jednání je i pošta.

Výstavba této centrální části bude zahájena ještě letos a její dokončení je naplánováno na konec příštího roku. Celý rezidenční projekt Zámecké zahrady dále zahrnuje hotové rodinné domy, navržené vily na klíč i samostatné pozemky.

„Připravili jsme ucelenou koncepci městského centra, která zahrnuje obchody, služby, ale i malé bytové domy, které do centra bezpochyby patří,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Na projektu se podílí přední čeští architekti, kteří dbají na čistotu zpracování a jedinečný design skloubený s funkčností i pohodlím. Převládá zde cit pro detail a vytříbený styl, nadstandardní kvalita materiálů a především trvalá hodnota nepodléhající módním vlnám.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
Projekt nabízí několik typů vil navržených Michalem Žáčkem z architektonického studia Ateliér 2Ian Bryan Architects. Prohlédnout si je můžete ZDE.
Vizualizace a fotografie najdete v galerii ZDE.
Celkový koncept řešení ulic a veřejných prostor navrhlo studio Mimolimit.

Související zprávy:
Rezidenční projekt Zámecké zahrady 24.4.2012
Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu: designové bydlení na venkově od Mimolimitu 18.12.2008


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

 
 
 
 
49.9925510
14.1965077
Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu
267 16 Vysoký Újezd u Berouna

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz