Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

267 16 Vysoký Újezd u Berouna

(5. 10. 2016) Začíná další fáze projektu.

   
 
 
 
 

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Developerská skupina Crestyl rozšiřuje svůj projekt Zámecké zahrady. Přímo v centru obce Vysoký Újezd postaví dva nízkopodlažní bytové domy, které nabídnou celkem 28 bytů, a dále 36 řadových rodinných domů. Součástí nové fáze projektu bude občanská vybavenost pro celou obec, kde se v rámci šesti komerčních jednotek pro obchody a služby počítá se supermarketem, drogerií, restaurací nebo kavárnou. V jednání je i pošta.

Výstavba této centrální části bude zahájena ještě letos a její dokončení je naplánováno na konec příštího roku. Celý rezidenční projekt Zámecké zahrady dále zahrnuje hotové rodinné domy, navržené vily na klíč i samostatné pozemky.

„Připravili jsme ucelenou koncepci městského centra, která zahrnuje obchody, služby, ale i malé bytové domy, které do centra bezpochyby patří,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Na projektu se podílí přední čeští architekti, kteří dbají na čistotu zpracování a jedinečný design skloubený s funkčností i pohodlím. Převládá zde cit pro detail a vytříbený styl, nadstandardní kvalita materiálů a především trvalá hodnota nepodléhající módním vlnám.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
Projekt nabízí několik typů vil navržených Michalem Žáčkem z architektonického studia Ateliér 2Ian Bryan Architects. Prohlédnout si je můžete ZDE.
Vizualizace a fotografie najdete v galerii ZDE.
Celkový koncept řešení ulic a veřejných prostor navrhlo studio Mimolimit.

Související zprávy:
Rezidenční projekt Zámecké zahrady 24.4.2012
Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu: designové bydlení na venkově od Mimolimitu 18.12.2008


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

 
 
 
 
49.9925510
14.1965077
Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu

Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu
267 16 Vysoký Újezd u Berouna

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz