Zázemí pro fotbalisty

Zázemí pro fotbalisty

Úsilné

(22. 9. 2021) re:architekti

   
 
 
 
 

Zázemí pro fotbalisty

Zázemí sportovců sestává ze dvou objektů – sportovního a technického zázemí. Umístěny jsou mezi vstupem na hřiště od rybníka a polem. Z tvaru pozemku vychází i trojúhelníkový půdorys objektu. Kopíruje hranu fotbalového hřiště, rybníka a nově plánovaného hřiště. Tvar domu s vysokým čelem a rastrem sloupů navazuje na stávající objekt u tenisových kurtů a uzavírá tak celý sportovní areál.

 
Hluboký ochoz slouží během fotbalového zápasu jako krytá tribuna, kam se vejde velký stůl pro fanoušky a zároveň kryje vstupy do šaten. Velký nápis SK Úsilné a fasáda v klubových barvách dává přespolním jasně najevo, na čím hřišti dnes hrají.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

 
 
 
 
49.0133904
14.5072639
Zázemí pro fotbalisty

Zázemí pro fotbalisty
Úsilné

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz