Zázemí pro fotbalisty TJ Vlčovice

Zázemí pro fotbalisty TJ Vlčovice

Kopřivnice, Vlčovice

(18. 11. 2020) Kamil Mrva Architects

   
 
 
 
 

Zázemí pro fotbalisty TJ Vlčovice

Odbor rozvoje a investic města Kopřivnice nás oslovil na počátku roku 2014 k návrhu na přestavbu zázemí pro fotbalový tým TJ Vlčovice. Zkušenosti z přestavby zázemí TJ Bystré v Trojanovicích nám předurčily cestu, jak jednoduše a úsporně navrhnout důležitý objekt pro místní sportovce.


Stávající objekt šaten byl odstraněn, se zachováním základových konstrukcí. Novostavba je konstrukčně řešena jako dřevostavba z fošinkového systému, má jednoduchý obdélníkový půdorys a je umístěna na místě původního objektu. Střešní konstrukce je pultová z dřevěných lepených vazníků. Fasáda byla navržena jako kombinace titanzinkového falcovaného plechu a dřevěných latí.

Autorská zpráva
Foto: Libor Stavjaník/Studio Toast

Autor: Kamil Mrva Architects, s.r.o. – Ing. arch. Kamil Mrva, Ph.D.; spolupráce Ing. arch. Václav Kocián, Ing. Jaroslav Holub
Investor: Město Kopřivnice
Dodavatel: Severomoravská stavební, s.r.o.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz