Zelené kaskádové zahrady mají zelenou

Zelené kaskádové zahrady mají zelenou

(26. 6. 2020) Živé rostliny v interiéru čistí vzduch, snižují pocit únavy, zlepšují náladu, zvyšují náš pracovní výkon, podporují kreativitu a eliminují hluk.

   
 
 
 
 

Zelené kaskádové zahrady mají zelenou

Živé rostliny v interiéru čistí vzduch, snižují pocit únavy, zlepšují náladu, zvyšují náš pracovní výkon, podporují kreativitu a eliminují hluk. To jsou jen některé důvody, proč bychom měli mít nejen doma, ale i v kanceláři spoustu uklidňujících zelených rostlin.

Zelené rostliny oživí každý prostor
Obklopte se přírodou, ve které se každý cítí dobře. V kavárnách, restauracích, hotelech a rozlehlých kancelářích či na univerzitách působí vertikální zahrady velmi efektivně a navíc snižují hluk. Květiny příjemně dokreslí každý prostor, od moderních prosklených budov, až po venkovské stavení.

Modernější verzi můžete vidět například ve vstupních prostorách Univerzity v Pardubicích či nově v restauraci hotelu Passage, ve znovuzrozené brněnské legendě. Hotel se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse je kompletně zrekonstruován a naše vertikální kaskádová zahrada v restauraci dodává silný kontrapunkt minimalismu vládnoucímu kolem.

Útulnější podání pak vévodí hotelu Amande Hustopeče, kde uprostřed vinohradů nabízí krásné wellness a kde naše kaskádové zahrady potěší nejen oko, ale i duši návštěvníků.

Společnost Němec s. r. o. tvoří vertikální zahrady přesně na míru vašemu přání a možnostem. Každá je tak originál.

Více informací a inspirace najdete spolu s katalogem rostlin a ukázkami realizací na www.nemec.eu,
na facebookových stránkách nebo na Instagramu.

podle podkladů společnosti Němec
Foto: Kateřina Němcová + archív společnosti

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

11. 7. 2021 18:08:40

Re: Bastion Florenc

Sracka

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz