Živé vertikální zahrady si zaslouží profesionální údržbu

Živé vertikální zahrady si zaslouží profesionální údržbu

(14. 10. 2020) Staly se chloubou nejedné kancelářské budovy, showroomu či obchodního centra

   
 
 
 
 

Živé vertikální zahrady si zaslouží profesionální údržbu

Ten umí to a ten zas tohle… tak praví klasik a nám nezbývá než souhlasit! Živé vertikální zahrady se staly chloubou nejedné kancelářské budovy, showroomu či obchodního centra. Víme, že se nejedná o zanedbatelnou investici, každý majitel či správce takovéto budovy si jistě přeje bezproblémovou a esteticky krásnou, svěží zahradu na dlouhé roky! Všechna tato kritéria naše živé vertikální zahrady splňují, pokud je o ně průběžně a řádně pečováno. S odstupem času si dovolíme podělit se s vámi o zkušenosti týkající se údržby vertikálních zahrad, které jsme za 8 let praxe v oboru nasbírali. Pokud svěříte vaši vertikální zahradu do péče běžné úklidové firmy ve vaší budově, bývá téměř pravidlem, že tato zahrada po čase chřadne a uvadá. Údržbu vašeho vozidla také nesvěříte do péče pracovníkovi automyčky, pokud potřebujete kadeřnické služby, také se nesvěříte do péče uklízečky v kadeřnictví.

Společnost Němec vám tento servis ráda zajistí prostřednictvím svých servisních techniků či doporučí kvalitní a prověřené spolupracující firmy, které mají naší plnou důvěru.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 608 382 036, Benjamin Raich.


komerční prezentace

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz