Doživotní záruka firmy Heluz

Doživotní záruka firmy Heluz

Česká firma Heluz přišla na trh s bezkonkurenční novinkou – s doživotní zárukou na své výrobky. Jako jediný výrobce na trhu nabízí stavebníkům unikátní možnost získat na hrubou stavbu svého rodinného domu záruku do konce života. 

Nabídka je výjimečná tím, že se týká hrubé stavby jako celku, nikoliv pouze jednotlivých výrobků, jak je běžné. Plně rozvíjí filozofii značky, která vnímá dům od návrhu až po realizaci jako smysluplný celek. 

Kvalita materiálů s dlouhou životnostní je neoddělitelně spjatá s kvalitami výrobní a montážní technologie. Doživotní zárukou dokazuje společnost HELUZ kvality komplexního zdicího systému s perspektivou pro budoucí generace. 

Více o tématu řekl v podcastu Můj dům studia marketingový a obchodní ředitel Petr Porubský.

9 Komentářů

 1. Maroš says:

  Jednoznačná garance za ucelenost z hlediska energetické náročnosti domu a budoucích úspor!

  • Marek Nazlik says:

   Takže myslíš, že stavba z cihel v této době má svůj opodstatněný smysl? Přece jen se dá stavět iz jiných materiálů než je cihla například takový pórobeton.

   • Martin says:

    pórobeton a cihla je dost podstatný a výrazný rozdíl. s pórobetonem nemáš šanci dosáhnout kvalitní jednovrstvé stavby protože pórobeton prostě zatepluješ pořád, kdežto cihlu nemusíš.

   • Jednovrstvé zdivo si zachovává přirozenou prodyšnost, nehrozí hromadění vlhkosti v interiéru ani tvorba plísní. Také netřeba zapomenout na samotnou rychlost výstavby.

    • Marek Nazlik says:

     Skutečně nemusím zateplovat? A nevzniknou mi tam tak tepelné ztráty při topení? Jedna věc je ušetřit při samotné stavbě, ale druhá věc jestli to má i nějaký efekt do budoucna.

 2. Marta Humenicka says:

  Já jen koukám ty články co o Heluze vycházejí a nestíhám se divit. Nejdříve rekonstrukce Schindlerovy archy a teď tohle. Skvělé!

  • Petr M. says:

   Ale aspoň takto budú niektorí tí dodávatelia vidieť, že komplexnosť takéhoto murovacieho systému má perspektívu pre budúce generácie. Je to záruka a certifikát na komplet celú stavbu až na 148 rokov. To ti nenabídne snáď nikto.

 3. Jindra says:

  Výborné video, konečně má člověk ve všem jasno. Myslím, že zde není o čem vůbec pochybovat.

 4. Myslím, že nikdo jiný na trhu nezaručí takovou garanci na celou hrubou stavbu. Jen další plus když se člověk jde rozhodnout stavět dům.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*