ZŠ Dobřichovice získala další ocenění

ZŠ Dobřichovice získala další ocenění

(16. 11. 2015) V soutěži Best of realty 2015

   
 
 
 
 

ZŠ Dobřichovice získala další ocenění

Necelý měsíc od zisku titulu Stavba roku 2015 se nová budova ZŠ Dobřichovice stala v silné konkurenci dalších 40 projektů vítězem Ceny čtenářů v 17. ročníku Best of Realty – Nejlepší z realit 2015. Cenu každoročně udělují organizátoři soutěže na základě hlasování veřejnosti, ze kterého vzejde jeden vítězný projekt napříč všemi soutěžními kategoriemi. Projekt tak dokazuje zájem nejen odborné veřejnosti, ale líbí se i veřejnosti laické. Návrhem architektonického řešení byl pověřen ateliér Šafer Hájek Architekti a hladký průběh výstavby zajistila na pozici projektového manažera společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o. Galavečer Best of Realty 2015 se uskutečnil ve středu 11. listopadu v Praze.

Novostavba ZŠ Dobřichovice vznikla na místě původního školnického domku a starého křídla školní budovy, které již kapacitně nevyhovovalo a nesplňovalo požadavky na moderní způsob vzdělávání. Město Dobřichovice nechalo vybudovat kompletně novou budovu s 12 třídami, 5 kabinety, sborovnou, oddychovými plochami a zázemím, které je decentně propojeno s původním pravým křídlem školy. Stavební práce byly zahájeny ke konci roku 2012 a výuka byla obnovena se začátkem školního roku 2014/2015. Úspěšnou realizací projektu, jehož výstavba probíhala za plného provozu pravého křídla školní budovy, provedla všechny zúčastněné subjekty společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o.

Z pohledu projektového manažera s více než desetiletou praxí v oboru mohu konstatovat, že výběr klíčových pracovníků je pro úspěch stavby rozhodující. V tomto případě se sešel skvělý realizační tým, jehož nadšení a chuť do práce se pozitivně zrcadlí ve výsledné stavbě. Její kvality uznávají nejen profesionálové v oboru, ale líbí se také široké veřejnosti. To nás velmi těší a motivuje do další práce,“ uvedl Ing. Tomáš Novák, projektový manažer EDIFICE construction & consulting s.r.o.

Best of Realty - Nejlepší z realit je prestižní tuzemská soutěž, která oceňuje projekty přispívající k růstu úrovně českého realitního trhu. Koná se pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.
tisková zpráva

Související články:

Přístavba základní školy v Dobřichovicích 21.10.2015
Přístavba nové budovy ZŠ Dobřichovice 5.5.2014
Stavba roku 2015 15.10.2015

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz