Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

(18. 7. 2013) Inteligentní řízení osvětlení bez hranic

 
 
 
 

Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

Inteligentní řízení osvětlení bez hranic


Komplex budov IQ Ostrava, to jsou špičkové kanceláře a vysoká úroveň zázemí, developerský projekt společnosti CTP s velkým významem pro město i celý region Severní Moravy. Ostrava a okolí se rychle stává místem, které volí investoři z oblasti high-tech a služeb. IQ Ostrava nabízí prestižní adresu v centru města, které je srdcem dynamického regionu. Dvě moderní výškové budovy, deset a třináct nadzemních podlaží, propojené osmipodlažní budovou se zázemím, obsahují vše co má mít moderní nadčasová kancelářská budova, včetně inteligentního řízení osvětlení.
Open space kancelářské prostory jsou připravené poskytnout nejvyšší standard nájemcům. Ke splnění rozdílných požadavků je navržena i osvětlovací soustava, podpořená řídícím systémem Luxmate společnosti Zumtobel. Prostory lze tedy dělit jak stavebně, tak i světelně a tím je zajištěna maximální flexibilita prakticky bez hranic.

podle podkladů společnosti Zumtobel 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz