Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

(18. 7. 2013) Inteligentní řízení osvětlení bez hranic

 
 
 
 

Zumtobel LUXMATE LITENET, v budově IQ Ostrava

Inteligentní řízení osvětlení bez hranic


Komplex budov IQ Ostrava, to jsou špičkové kanceláře a vysoká úroveň zázemí, developerský projekt společnosti CTP s velkým významem pro město i celý region Severní Moravy. Ostrava a okolí se rychle stává místem, které volí investoři z oblasti high-tech a služeb. IQ Ostrava nabízí prestižní adresu v centru města, které je srdcem dynamického regionu. Dvě moderní výškové budovy, deset a třináct nadzemních podlaží, propojené osmipodlažní budovou se zázemím, obsahují vše co má mít moderní nadčasová kancelářská budova, včetně inteligentního řízení osvětlení.
Open space kancelářské prostory jsou připravené poskytnout nejvyšší standard nájemcům. Ke splnění rozdílných požadavků je navržena i osvětlovací soustava, podpořená řídícím systémem Luxmate společnosti Zumtobel. Prostory lze tedy dělit jak stavebně, tak i světelně a tím je zajištěna maximální flexibilita prakticky bez hranic.

podle podkladů společnosti Zumtobel 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz