Zumtobel svítí v „House of Julius Meinl“ na pražském Senovážném náměstí

Zumtobel svítí v „House of Julius Meinl“ na pražském Senovážném náměstí

(18. 1. 2023) Široký sortiment osvětlují reflektory VIVO II doplněné vyspělými systémovými komponenty

   
 
 
 
 

Zumtobel svítí v „House of Julius Meinl“ na pražském Senovážném náměstí

Systém svítidel značky Zumtobel vytváří od konce loňského roku příjemné nákupní prostředí pro zákazníky lahůdkářství Julius Meinl situované v přízemí rezidence „The Julius Prague“ na Senovážném náměstí v Praze. V náročném každodenním provozu osvědčují své výjimečné kvality vyspělá svítidla VIVO II od společnosti Zumtobel ve spojení s příslušnými systémovými komponenty.

„Prestižní zakázka na osvětlení nového lahůdkářství Julius Meinl v centru Prahy byla pro nás skvělou příležitostí k využití bezkonkurenčních výhod našich efektivních osvětlovacích systémů na základě pokrokových svítidel VIVO II,“ uvedl Jan Vacek, generální ředitel české pobočky Zumtobel. „Osvětlení od značky Zumtobel zajišťuje v kteroukoli denní dobu atraktivní prezentaci prodávaného sortimentu s nejnižšími možnými provozními náklady díky inteligentnímu elektronickému řízení a nekonečným možnostem variabilního uspořádání.“

Svítidla VIVO II jsou v novém pražském lahůdkářství Julius Meinl uložena ve stropních lištách, kde jsou libovolně polohovatelná, aby bylo možné osvětlení přizpůsobovat průběžným změnám sortimentu a uspořádání prodejny. Světlo tak cíleně dopadá na vystavené zboží v regálech, policích i chladicích vitrínách, aby přitáhlo pozornost zákazníka. Pro jednotlivé druhy potravin je použita adekvátní teplota chromatičnosti, která zvýrazní specifické charakteristiky nejen u čerstvých potravin, ale třeba i u vybraných vín.  Tvarové řešení svítidel VIVO II přitom dokonale zapadá do celkového pojetí prodejních prostor. Svítidla VIVO II mají moderní design založený na vyspělých technologiích. Výsledkem je komfortní a příjemné prostředí, v němž na zákazníky čekají příjemné nákupní zážitky.

Nově realizované osvětlení v lahůdkářství Julius Meinl je důkazem, že Zumtobel dokáže díky velmi širokému portfoliu různých variant svítidel VIVO II sestavit optimální řešení pro jakékoli prodejní prostory, a uspokojit tak nejrozmanitější požadavky klientů. K hospodárnému provozu přispívají nejen energeticky účinné zdroje světla (LED), ale také inteligentní systémy elektronického řízení, které využívají soustavu snímačů, řídicích jednotek a dalších systémových komponentů k optimalizaci svícení každého jednotlivého reflektoru i k maximální efektivitě osvětlovacího systému jako celku.

Lahůdkářství „House of Julius Meinl Gourmet shop“ se nachází vedle rezidence „The Julius Prague“ v centru Prahy na Senovážném náměstí 3. Na zákazníky zde čeká lákavý sortiment vybraných delikates a kvalitních potravin od čerstvého pečiva přes mléčné a masné výrobky až po vína či čokolády.

Obchod a restaurace nabízející nejen prémiové produkty společnosti Julius Meinl jsou nedílnou součástí konceptu celého komplexu v neorenesančním stylu. „House of Julius Meinl“ se stejně jako Zumtobel zaměřuje na nejvyšší kvalitu a vytříbený design s pozoruhodným smyslem i pro ty nejmenší detaily a používáním nejmodernějších technologií přenáší osvědčené tradice do budoucnosti.

podle podkladů společnosti ZG Lighting Czech Republic

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a