13. národní konference ČKLOP 2020

13. národní konference ČKLOP 2020

(6. 4. 2020) Zrušení termínu konání 

   
 
 
 
 

13. národní konference ČKLOP 2020

V souvislosti s vývojem situace ohledně šíření COVID-9 je 13. národní konference ČKLOP 2020 pro termín 30.4.2020 ZRUŠENA.
Téma konference včetně jednotlivých přednášek bude na základě rozhodnutí představenstva, které proběhlo dne 1.4.2020, přesunuto až na 14. ročník, a to na termín 31. 3. 2021.
Letošní platby za vstupenky a partnerství jednotlivých společností budou ze strany ČKLOP vraceny za základě dobropisů. ČKLOP bude postupně všechny kontaktovat během měsíce dubna 2020. 

___

Již rezervované vstupenky jsou nadále platné pro nový termín konference. Není třeba se nově registrovat.
V případě dotazů nás kontaktujte, prosím.
Děkujeme za trpělivost a věříme, že do 30.4.2020 bude situace kolem COVID-19 v ČR již pod kontrolou a konference tak bude moct být s klidem nás všech a v rámci našeho zdraví uskutečněna.
ČKLOP


KDY: 30. 4. 2020, 9.00-16.00
KDE: Cubex Centrum Praha, Na strži 2097/63, Praha 4 

Současné lehké obvodové pláště,
okna, dveře - zkušenosti z praxe 

13. národní konference ČKLOP je věnována výhradně praxi v oboru lehkých obvodových plášťů, oken a dveří, a to z různých úhlů pohledu. Proto letošní konference nese název Současné lehké obvodové pláště, okna, dveře – zkušenosti z praxe. Každá přednáška je věnována zkušenostem z praxe. Jednou z pohledu projektanta a jeho projektové dokumentace, podruhé z pohledu výrobce nebo zhotovitele stavby, potřetí z pohledu certifikační instituce. Současně jsou do programu zařazeny přednášky o nastupujících technologiích, jakou jsou sklovláknobetonové fasádní prvky nebo barevný potisk fasádních skel. Cílem konference je otevřeně hovořit o skutečné praxi na stavbách a otevírat nejen pozitivní, ale i negativní témata. Za tím účelem vystoupí jak čeští odborníci, tak i dva zahraniční hosté z ateliéru Zaha Hadid a ift Rosenheim. Odpolední panelová debata pak poskytne větší prostor na diskuzi a dotazy z pléna.

Program konference najdete na stránkách ČKLOP ZDE.
Registrace

Více informací najdete zde: www.cklop.cz/konference/2020
podle podkladů pořadatele

Doplněno 10. 3. 2020
v souvislosti se zákazem konání akcí s více než 100 účastníky bychom Vás chtěli informovat, že 13. národní konference ČKLOP zatím zrušena nebyla a zatím počítáme, že bude umožněno její konání. Do akce zbývá 16 dní a akce je již z 90% připravena. Rádi bychom tedy vyčkali, jak se bude situace vyvíjet.
Zatím pro vás všechny tedy konferenci chystáme dál a budeme rádi, pokud se situace kolem koronaviru zvládne „zkrotit“ a 13. národní konference ČKLOP bude uskutečněna.
Stále doufáme, že 26.3.2020 v Cubex Centru Praha na viděnou :-)
ČKLOP

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz