Apartmány Hrádeček

Apartmány Hrádeček

Mladé Buky

(16. 6. 2020) Michal Rosa

   
 
 
 
 

Apartmány Hrádeček

Třináct domů zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet šest apartmánů a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů se zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je unikátním řešením bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití.
Pro design domů s plochou střechou je typická jednoduchá linie a prosklené průčelí s konzolou zastřešené terasy. Bílé fasády doplňují kamenné sokly a dřevěný obklad v prostoru terasy. Osou domu prochází krytý průchod, z něhož se vstupuje do apartmánů. Na něj navazují společné prostory skladu a technické místnosti. Do apartmánu se vstupuje přes prostornou předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Obývací pokoj s výhledem je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou.
Apartmány byly s ohledem na provozní náklady navrženy jako dřevostavba s důrazem na nadstandardní tepelně technické vlastnosti a precizní provedení detailů. Domy jsou vybaveny přímotopným podlahovým vytápěním.

Autorská zpráva
Foto: petrkostal.cz


Autor: ROSA Architekt s.r.o. – Ing. arch. Michal Rosa; spolupráce Ing. Petr Košťál, Ing. Miroslava Ježková, Ing. Vít Zinga, Marie Dvořáková, Andrea Junková, Ing. Jan Pěnčík, Ing. Pavel Rus

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz