Centrum města Milevska

Centrum města Milevska

Milevsko

(24. 9. 2018) MS plan

   
 
 
 
 

Centrum města Milevska

Na základě průzkumu městské struktury a života města Milevska jsme navrhli nové městské centrum, které zvyšuje kvalitu veřejného prostoru. Na náměstí navazuje několik nových pěších zón, uliček a pasáží. Kostel sv. Bartoloměje se znovu stává součástí náměstí, všechna veřejná místa jsou propojena a své místo v jejich struktuře dostává i revitalizovaný městský sad. Městský veřejný prostor tak získává identitu a přehlednost.
Předimenzované autobusové nádraží se stalo vnitřní periferií města, která brání propojení veřejného prostranství. Přesunutí a zmenšení dopravního terminálu zakládá možnost doplnit a artikulovat vitální městskou strukturu novou polyfunkční výstavbou. Funkční náplň nové výstavby určí rozvoj města a jeho potřeby. 

Autorská zpráva

Autor: MS plan s.r.o. – Ing. arch. Kateřina Holotová, Ing. arch. Milan Ševčík, doc. Ing. arch. Michal Šourek
Zadavatel: Město Milevsko

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz