Hlasujte pro Stavbu roku 2020

Přihlášené stavby do soutěže Stavba roku 2020 představují opravdovou špičku stavitelského umění, kterým se představují v celorepublikovém klání tradičně všechny regiony. Nejsilněji je zastoupena Praha (23 staveb), následuje Středočeský kraj (13 staveb), Moravskoslezský (9), Liberecký (8), dalších 7 staveb má kraj Jihomoravský, po 4 stavbách mají kraje Ústecký a Plzeňský, kraje Královéhradecký a Pardubický jsou zastoupeny 3 přihlášenými stavbami, po 2 přihláškách přišlo z krajů Jihočeského, Karlovarského, Olomouckého, Vysočiny a Zlínského.

Všechny přihlášené stavby najdete na www.stavbaroku.cz, kde se zároveň můžete zapojit do hlasování určeného pro veřejnost, a to až do středy 14. října do 12 hodin.

Pozvánka na nominační večer
Vypisovatelé soutěže Stavba roku 2020 zvou přátele dobré architektury a stavitelství prostřednictvím staveb a stavebních děl, přihlášených do 28. ročníku prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky, na tradiční neobyčejnou ochutnávku toho nejlepšího, co přihlašovatelé, zhotovitelé, investoři, projektanti i autoři, považují za to nejzdařilejší ze svého portfólia v Česku i v zahraničí.

Nominace Stavby roku 2020 budou předány na slavnostním Nominačním večeru ve čtvrtek 10. září 2020 v 19 hodin v Dopravní hale Národního technického muzea v Praze, který moderuje Berenika Kohoutová.

Vyhlášený výsledků proběhne na slavnostním galavečeru Stavby roku 2020, který se uskuteční tradičně ve čtvrtek 15. října 2020 v Betlémské kapli v Praze. Na galavečeru se dozvíte, které stavby získaly tituly a které si odnesou další ceny.

podle podkladů pořadatele

Související článek:
V boji o prestižní titul STAVBA ROKU 2020 se utká výběr nejlepších staveb všech regionů

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*