Classic 7 Business Park - dokončena druhá fáze projektu

Classic 7 Business Park - dokončena druhá fáze projektu

(6. 12. 2012) Developer AFI Europe Czech Republic koncem listopadu slavnostně dokončil výstavbu druhé fáze kancelářského projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích. Nová budova nabízí celkem přes 11 000 m2 pronajímatelné plochy v sedmi nadzemních podlažích, k dispozici bude 225 parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích. Generálním dodavatelem byla společnost IMOS Brno. Architektonický návrh pochází stejně jako návrh první fáze z pera společnosti CMC architects.

 
 
 
 

Classic 7 Business Park - dokončena druhá fáze projektu

Developer AFI Europe Czech Republic koncem listopadu slavnostně dokončil výstavbu druhé fáze kancelářského projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích. Nová budova nabízí celkem přes 11 000 m2 pronajímatelné plochy v sedmi nadzemních podlažích, k dispozici bude 225 parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích. Generálním dodavatelem byla společnost IMOS Brno. Architektonický návrh pochází stejně jako návrh první fáze z pera společnosti CMC architects.

Classic 7 - 2. fáze Classic 7 - 2. fáze
Classic 7 - 1. a 2. fáze
„Věříme, že stejně jako první fáze Classic 7, která je z 90 procent pronajata, najde brzy své nájemce i tato nová reprezentativní budova. Kromě inspirativní atmosféry Holešovic nabízí nový projekt jak dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy, tak vynikající občanskou vybavenost lokality. Vedle již fungujících služeb v první fázi projektu jako např. restaurace, kavárna, obchod s novinami, čistírna oděvů, kopírovací centrum, bankomat a jednací sál plánujeme vybudovat v druhé fázi projektu supermarket, lékárnu, další stravovací zařízení a případně jiné služby, které nájemcům poskytnou plný komfort,“ říká Doron Klein, generální ředitel AFI Europe Czech Republic.

Druhá fáze projektu navazuje na úspěšnou první fázi, která vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna, jehož historie se začala psát v roce 1911. Stavební práce na druhé fázi začaly v polovině roku 2011, dokončením druhé fáze vznikl uzavřený areál se čtyřmi budovami a s klidovou zónou pro nájemce v atriu.

www.classic7.cz
tisková zpráva

Související články:

Classic 7 Business park - 2. fáze Classic 7 Business park - 2. fáze

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz