Hlasujte pro Stavbu roku 2020

Hlasujte pro Stavbu roku 2020

(9. 9. 2020) Hlasovat lze do 14. října 2020

   
 
 
 
 

Hlasujte pro Stavbu roku 2020

Přihlášené stavby do soutěže Stavba roku 2020 představují opravdovou špičku stavitelského umění, kterým se představují v celorepublikovém klání tradičně všechny regiony. Nejsilněji je zastoupena Praha (23 staveb), následuje Středočeský kraj (13 staveb), Moravskoslezský (9), Liberecký (8), dalších 7 staveb má kraj Jihomoravský, po 4 stavbách mají kraje Ústecký a Plzeňský, kraje Královéhradecký a Pardubický jsou zastoupeny 3 přihlášenými stavbami, po 2 přihláškách přišlo z krajů Jihočeského, Karlovarského, Olomouckého, Vysočiny a Zlínského.

Všechny přihlášené stavby najdete na www.stavbaroku.cz, kde se zároveň můžete zapojit do hlasování určeného pro veřejnost, a to až do středy 14. října do 12 hodin.


Pozvánka na nominační večer
Vypisovatelé soutěže Stavba roku 2020 zvou přátele dobré architektury a stavitelství prostřednictvím staveb a stavebních děl, přihlášených do 28. ročníku prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky, na tradiční neobyčejnou ochutnávku toho nejlepšího, co přihlašovatelé, zhotovitelé, investoři, projektanti i autoři, považují za to nejzdařilejší ze svého portfólia v Česku i v zahraničí.

Nominace Stavby roku 2020 budou předány na slavnostním Nominačním večeru ve čtvrtek 10. září 2020 v 19 hodin v Dopravní hale Národního technického muzea v Praze, který moderuje Berenika Kohoutová.

Vyhlášený výsledků proběhne na slavnostním galavečeru Stavby roku 2020, který se uskuteční tradičně ve čtvrtek 15. října 2020 v Betlémské kapli v Praze. Na galavečeru se dozvíte, které stavby získaly tituly a které si odnesou další ceny.

podle podkladů pořadatele

Související článek:
V boji o prestižní titul STAVBA ROKU 2020 se utká výběr nejlepších staveb všech regionů

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz