Letní pole Vyškov

Letní pole Vyškov

(8. 3. 2021) Atelier Walter

   
 
 
 
 

Letní pole Vyškov

V rámci projektu Vyškov Letní pole bude ve třech etapách vystavěno 134 moderních bytů o různých dispozicích (nemělo by být velikostech a dispozicích?) v několika objektech. Jednotlivé objekty budou nabízet vždy 11 bytových jednotek.

Bytové domy – varianta A

Projekt nabízí 5 variant bytových domů. Varianta A disponuje terasovými byty o dispozici 1+kk až 5+kk, rozmístěnými ve čtyřech podlažích. (to by měla být samozřejmost, ne?) Všechny objekty jako standard nabízí kóje, kočárkárnu, kolárnu a výtah. Všechny přízemní byty mají navíc předzahrádky. Bytové  domy budou navíc vybaveny podzemní garáží s kapacitou 18 parkovacích míst.

Řadové domy – varianta B
Další variantou je blok B, který je navržen ve stylu typických řadových domků. Rodinné domky budou k dispozici ve dvou provedeních – 4+kk a 5+kk. Samostatný vstup, zahrada a kryté parkovací stání je samozřejmostí.

Bytové domy – varianta D a E
Domy bloku D tvoří pomyslnou hranici celého projektu, od místní komunikace jsou odděleny pruhem zeleně a obslužnou komunikací. Byty 2+kk zde mají navíc šatnu a komoru. K přízemním bytům rovněž přináleží zahrádka. Větší variantou tohoto bytového domu je blok E, kde všechny byty mají rovněž balkón nebo zahrádku.

Polyfunkční objekt – varianta C
Posledním typem je blok C, který jako jediný bude polyfunkční. Přízemí tohoto domu bude možné využít jako prostory pro kanceláře a služby. V tomto pěti podlažním domě budou byty o velikosti 1+kk až 4+kk. K bytům opět náleží kóje. Součástí tohoto bloku je i podzemní garáž, která může sloužit k zásobování. Ve vyšších patrech jsou umístěny mezonetové byty s prosklenými plochami a terasami. Páté patro je věnováno pouze jednomu bytu, který bude zároveň i nejvýše postavenou obytnou jednotkou. 

www.letnipole.cz

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz