Nové Centrum Černý Most

Nové Centrum Černý Most

(21. 3. 2013) (ČTK) - Rozšířené Centrum Černý Most v Praze se návštěvníkům po dvou letech výstavby otevře 22. března. Nabídne 160 obchodů. Prodejní plocha se zvýšila na 81 tis. metrů čtverečních, parkovacích míst centrum nabídne 3200. ČTK to sdělil provozovatel centra společnost Unibail-Rodamco. Projekt byl koncipován architekty britské společnosti Benoy. Prostory centra jsou kompletně bezbariérové.

 
 
 
 

Nové Centrum Černý Most

(ČTK) - Rozšířené Centrum Černý Most v Praze se návštěvníkům po dvou letech výstavby otevře 22. března. Nabídne 160 obchodů. Prodejní plocha se zvýšila na 81 tis. metrů čtverečních, parkovacích míst centrum nabídne 3200. ČTK to sdělil provozovatel centra společnost Unibail-Rodamco. Projekt byl koncipován architekty britské společnosti Benoy. Prostory centra jsou kompletně bezbariérové.Použili jsme nejnovější materiály i technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí. Zákazníkům přinášíme centrum zcela nové generace, jehož koncept vyniká unikátním a zároveň ekologickým designem,“ uvedl výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu Arnaud Burlin.
 
Patnáct značek se představí v české premiéře, dalších více než dvacet obchodů centra se poprvé zákazníkům ukáže "v novém kabátě". Návštěvníci se kromě obchodů mohou těšit na zábavní a relaxační zóny nebo interaktivní herní plochy pro děti.
 
Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Působí ve 12 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 31. prosinci 2012 byla oceněna na 29,3 miliard eur. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv.

Související články:

Doplněno Stavbaweb:
Fotografie ze stavby naleznete ZDE.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz