Nový showroom Barrisol

Nový showroom Barrisol

(17. 2. 2017) Studio pha

   
 
 
 
 

Nový showroom Barrisol

Jan Šesták a Marek Deyl navrhli pro českého distributora speciální fólie Barrisol showroom, který předvádí nekonečné tvarové možnosti tohoto materiálu. 
Odvážné tvarové kreace Studia pha z polyvinylové fólie původem z Francie měli možnost vidět návštěvníci mnoha veletrhů a výstav po celém světě. Barrisol díky svým unikátním vlastnostem nabízí obrovskou variabilitu použití: lze z něj vytvořit dokonale rovný a hladký podhled, stejně jako organický tvar, jakého žádný jiný materiál není schopen dosáhnout. Výstavní stánky pro firmy jako Lasvit nebo Scott úspěšné na veletrzích a výstavách po celém světě. 
„S firmou CS Lyon, která je výhradním distributorem fólie Barrisol, spolupracujeme řadu let a české realizace patří k těm celosvětově nejlepším. Když nás José Soriano, majitel firmy CS Lyon, oslovil s nabídkou navrhnout pražský showroom, samozřejmě jsme rádi přijali,“ říká Marek Deyl k začátkům návrhu. „Naše koncepce je postavená na geometrické struktuře v interiéru, která je složená z materiálů Clipso a Barrisol. Koncepčně jde o open space, kde nejen pracuje tým Barrisolu, ale slouží i jako místo pro setkání architektů, designérů, jako prostor, kde jsou naživo prezentované materiály této francouzské firmy,“ dodává architekt.
Otevření showroomu a výrobní haly Barrisol v Klíčanech u Prahy je završením 25letého působení Barrisolu na českém trhu. Nové prostory showroomu a výrobní haly o ploše 900 m2 umožňují výrobu složitějších konstrukcí; v showroomu je představena celá řada podhledů a řešení.

Tisková zpráva
Foto: Filip Šlapal


 

Showroom firmy Barrisol
Autoři: Studio pha - Jan Šesták, Marek Deyl; spolupráce Martin Vybíral, Filip Tomášek
Místo: U Expertu, Klíčany u Prahy
Investor: CS Lyon Praha 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz