Obec architektů má nové členy vedení

Obec architektů má nové členy vedení

(28. 5. 2021) Dne 20. 5. 2021 se konala Valná hromada Obce architektů, z.s., na které byli zvoleni noví členové Rady obce a Dozorčí rady obce

   
 
 
 
 

Obec architektů má nové členy vedení

Nově zvolení členové Rady obce:
Jan Kasl

Martina Hovořáková
Ondřej Chybík
Oleg Haman
Viktorie Souček
Vladimíra Leníčková
Zorka Krejčí
Zdeněk Jiran
Václav Mastný
David Wittassek
Robert Rössler

Předsedou rady obce byl opět zvolen:
Oleg Haman

Zvolení místopředsedové:
Zdeněk Jiran
Vladimíra Leníčková
Václav Mastný

Nově zvolení členové Dozorčí rady:
Milica Vujošević
Klára Vejrová
Jan Melichar

Dozorčí rada si ze svého středu zvolila za předsedkyni Milicu Vujošević

„Rozšířili jsme počet členů Rady Obce ze 6 na 11. Do Rady byli zvoleni architekti, kteří již mají široké zkušenosti v oblasti architektury a mají zájem podílet se na rozšíření spolkové činnosti Obce architektů. Zároveň se nám podařilo uzavřít smlouvu s www.tvarchitect.com, která napomůže k větší publicitě spolkové činnosti,“ uvedl k volbě rady předseda Obce architektů Oleg Haman. 

Oleg Haman zároveň doplnil: „Jsem rád, že členství v radě přijal i Jan Kasl, znovu zvolený předseda České komory architektů, a že je naším společným cílem nastavení užší spolupráce mezi Obcí architektů a Českou komorou architektů.“

Valná hromada Obce architektů se konala v krásném architektonickém prostoru Winternitzovy vily na Praze 5. Vila je dílem architektů Adolfa Loose a Karla Lhoty. Jedná se o kulturní památku, která je dle interiérové barvy slonové kosti též zvaná Béžová princezna. 

tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

28. 5. 2021 18:04:23. Re: Obec architektů má nové členy vedení. Jiří Kalvach

30. 5. 2021 23:24:47. Re: Obec architektů má nové členy vedení. Lea Nardová

 
 
 
 

28. 5. 2021 18:04:23. Re: Obec architektů má nové členy vedení. Jiří Kalvach

  Architektům jedna společnost nestačí, jsou hodně individuální, rozumím tomu. Ale šéfem může být vždy jen jeden, což nestačí, Možná by chtěli i jinou a to další organizaci. Proč ne? Jsou to i umělci, někteří. Ale že by to bylo přínosem pro celou společnost, tomu nerozumím.

30. 5. 2021 23:24:47. Re: Obec architektů má nové členy vedení. Lea Nardová

  Oceňuji, že členem nového vedení Obce architektů se stal také předseda České komory architektů Jan Kasl. Chápu to jako gesto, že tyto dvě profesní organizace "spolu mluví" a neutápí se v žabomyších sporech. Nebylo tomu tak vždycky...

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

11. 7. 2021 18:08:40

Re: Bastion Florenc

Sracka

 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz