Rodinné domy projektu Jižní stráň získaly první místo

Rodinné domy projektu Jižní stráň získaly první místo

(24. 2. 2009)

 
 
 
 

Rodinné domy projektu Jižní stráň získaly první místo

První místo v soutěži Dům roku v kategorii typových domů získal v hlasování odborné poroty komplex rodinných domů Jižní stráň investorské a developerské skupiny CPI Group. Porota ocenila střízlivý koncept, který poskytuje solidní obytný standard, je variabilní a dobře se hodí do českého prostředí.

Projekt Jižní stráň zahrnuje 34 klasických rodinných domů o velikosti 5+kk s rozlohou téměř 160 m2 a byl dokončen už loni v listopadu. Standardní vybavení domů je charakteristické vysokou kvalitou, velkorysý prostor domů rozšiřují dále zahrady o rozloze 200 do 600 m2. Obec Březiněves je od centra Prahy vzdálena pouhých 15 minut jízdy autem a jako kontrast k městskému prostředí působí okolní volná krajina. V současné době je projekt z 50% vyprodán. Na zbývající domy se nyní vztahuje speciální akce, kdy při koupi jednoho z domů obdrží zákazník navíc nový vůz značky Mercedes.

Letošního, v pořadí již čtrnáctého ročníku soutěže Dům roku pořádaného časopisem Můj dům, se zúčastnilo 42 staveb, realizovaných podle individuálního projektu architekta a 23 typových rodinných domů a developerských projektů. Realizace v obou kategoriích hodnotili jak čtenáři, tak odborná porota. Titul Dům roku 2009 byl udělen stavbě, která získala nejvyšší počet čtenářských hlasů.


Více o projektu Jižní stráň na www.jiznistran.cz

Tisková zpráva CPI Group, únor 2009

Komentáře ke článku

 
 
 
 

4. 10. 2023 10:42:36. Pujcka. Alena Jana

 
 
 
 

4. 10. 2023 10:42:36. Pujcka. Alena Jana

  Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz