Touax postaví mediální vesnici z modulů pro tenisové French Open

Touax postaví mediální vesnici z modulů pro tenisové French Open

(25. 1. 2012) Praha, 18. 1. 2012 – Divize modulových staveb skupiny Touax zvítězila ve výběrovém řízení Francouzské tenisové federace (FFT) na dodavatele mediální vesnice pro turnaj French Open v areálu Rolanda Garrose. Během měsíce postaví Touax více než 3000 m² prostor. Kontrakt byl podepsán na 3 roky s opcí na další rok a navazuje na spolupráci, která trvá již od roku 2009.

 
 
 
 

Touax postaví mediální vesnici z modulů pro tenisové French Open

Praha, 18. 1. 2012 – Divize modulových staveb skupiny Touax zvítězila ve výběrovém řízení Francouzské tenisové federace (FFT) na dodavatele mediální vesnice pro turnaj French Open v areálu Rolanda Garrose. Během měsíce postaví Touax více než 3000 m² prostor. Kontrakt byl podepsán na 3 roky s opcí na další rok a navazuje na spolupráci, která trvá již od roku 2009.

 „Je to zásadní obchodní úspěch, ale také výjimečná příležitost opět ukázat kvalitu modulů Touax a naše know-how. S velkým potěšením oznamujeme toto druhé partnerství s FFT, které je výrazem dlouhodobého vztahu důvěry mezi skupinou Touax a federací,“ říká Christophe Boustouller, generální ředitel Divize modulových řešení skupiny Touax.
Tenisový turnaj French Open je jednou z největších sportovních akcí na světě, která je přenášena 117 televizními kanály do 178 zemí. Mediální vesnice hostí každým rokem na tři tisíce zástupců médií a poskytuje jim stejnou úroveň pohodlí a bezpečnosti jako tradiční zděné budovy.
Touax bude muset během necelého měsíce postavit více než 3000 m² zázemí s náročnými požadavky na vysokou kvalitu tepelné a akustické izolace a klimatizační výkon. Půjde o několik třípodlažních objektů z celkem 200 modulů. Tyto moderní modulové stavby musí dokonale zapadnout do historického areálu se spoustou památkově chráněných budov. Řešení navržené společností Touax splní požadavky na standardy, pohodlí a atraktivitu díky použití modulů, jejichž součástí jsou například speciální tabulová skla, kulaté nosné sloupy nebo fasádní grafika atd. Součástí řešení jsou i fasádní konstrukční prvky v podobě teras a markýz pro vytvoření vhodného zázemí pro venkovní studia a TV vstupy.

Tisková zpráva Touax, leden 2012


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz