EnviroCity – letní festival o veřejném prostoru
Letní festival o veřejném prostoru EnviroCity pořádá občanské sdružení Collaborative Collective ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje hl. města Prahy. Festival se odehraje od 21. do 29. června 2014 v zahradách areálu IPR Praha (Vyšehradská 57, Praha 2) a dále od 3. července do 9. září 2014 v industriálním prostoru Nákladového nádraží Žižkov. Centrem setkávání bude environmentální pavilon Loop. Program festivalu EnviroCity nabídne prezentace a diskuze o tom, jakým způsobem lze oživovat městské veřejné prostory, site-specific performance inspirované architektonickým objektem pavilonu, ale i různé hry, interaktivní workshopy, architektonické procházky, cykloprojížďka, video-instalace a další. Vstup na festival je zdarma.





















Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…