NH Hotel Olomouc
Avantgardní a funkcionalistický hotel NH Olomouc Congress získal jedno z nejprestižnějších architektonických ocenění, kterým je Stavba roku. Porota složená ze zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Nadace pro rozvoj architektury a stavebnictví, Národní aliance podnikatelů a časopisu Stavitel jednomyslně rozhodla o vítězi osmnáctého ročníku. Hlavními argumenty pro udělení ceny byly kromě použitých inovací a překvapivých technických řešení i faktory environmentální udržitelnosti, dopady na životní prostředí a v neposlední řadě odvážný design.





















Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…
Pokud se na plochách bude používat posypová sůl, tak si rostliny opravdu pochutnají…